TBK BİLİŞİM SİSTEMLERİ AŞ, Mayıs 2017’de kurulmuştur. Bütünleşik bilişim sistemleri sağlama konusundaki çalışmalarını, 37 yılı aşkın deneyim ve birikimi ile kurucusu, bilgisayar müh. İ. İlker Tabak’ın liderliğinde yürütmektedir. TBK BİLİŞİM, Yazılım Geliştirme, Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) Danışmanlığı, BT Süreç Danışmanlığı ve Proje Yönetimi hizmetleri vermektedir.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP); İş Zekâsı (BI); İnsan Kaynakları (HR); Kurumsal Varlık Yönetimi; Bakım Onarım Yönetimi; Gelişmiş Arıza Teşhis Sistemi; Belge, Doküman ve İş Akışı Yönetim Sistemi; Süreç, Strateji ve Performans Yönetimi yazılım sistemleri ile, KEP Uygulamaları; e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-Yazışma, e-Saklama, e-İmza ve Zaman Damgası çözümleri, Siber Güvenlik Sistemleri, Ağ Çözümleri ve Web Tasarımı konularında A’dan Z’ye Bütünleşik Bilişim Sistemleri sunmaktadır.

TBK BİLİŞİM iş ortaklarıyla sağladığı hazır çözümlerin yanı sıra, kurumsal özel yazılım çözümleri konusunda da çalışmalarda bulunmaktadır.